Mesaj Gönder!

İade ve Değişim

Ürün Değişim İşlemleri
Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
Değişim yapmak istediğiniz ürünün Hashtag(#)kodu ile belirtilen rakamı yazmanız, beden ve numara bilgileri belirtmeniz gerekmektedir.
Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı, kargo fişi veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.) Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.
Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Göndereceğiniz Kargo Firması: UPS
Müşteri kodu :  6106XR
Adres : Osmangazi Mahallesi Hadımköy yolu Caddesi Uslu İş Merkezi No:76/C Esenyurt - İSTANBUL 0212 823 62 71
Ürün İade İşlemleri
Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
İade sebebi belirtirilerek, ürün kutusunun içine koyulup tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.
Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.
İade yapmak istediğiniz ürünün Hashtag(#)kodu ile belirtilen rakamı yazmanız, beden ve numara bilgileri belirtmeniz gerekmektedir.
Gönderimlerinizi, UPS KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.
Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Göndereceğiniz Kargo Firması: UPS
Müşteri kodu : 6106XR 
Adres : Osmangazi Mahallesi Hadımköy yolu Caddesi Uslu İş Merkezi No:76/C Esenyurt - İSTANBUL 0212 823 62 71
Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?
Ürünü athleticzone.com.tr adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz. 
Osmangazi Mahallesi Hadımköy yolu Caddesi Uslu İş Merkezi No:76/C Esenyurt - İSTANBUL